loader
Kartki okolicznościowe

Kartki z zaproszeniami, które sprawią, że urodziny będą wyjątkowe

Ręcznie robione zaproszenia bez wątpienia są odbierane nieco inaczej niż słowne czy wysłane z pomocą poczty elektronicznej. Jaka więc kartkę kupić, jeśli chcemy wykorzystywać zaproszenia gości na przyjęcie urodzinowe. Czy lepiej wykonać ją samemu?

Kartka z zaproszeniem – zapowiedź urodzinowego wydarzenia

Zaproszenia wysyłane są przez dzieci i dorosłych, dlatego w sprzedaży dostępne są kartki dla osób w różnym wieku. Dotyczą także bardzo wielu rożnych okazji. W pewnym okresie życia już pewnie nie chcemy liczyć upływających lat jednak z powodu urodzin urządzamy mniejsze czy większe przyjęcie i chcemy by wypadało jak najlepiej. Kartka, która będzie stanowić zaproszenie to nie tylko informacja o tym co gdzie i kiedy.

Czasami będzie także nawiązaniem do przyszłego wydarzenia, może przedstawiać jaki będzie charakter imprezy, gdzie będzie się odbywać jak goście powinni się ubierać czy co ze sobą zabierać. Dzięki oprawie wizualnej zaproszenia na pewno będą dawały informacje o tym jak się do imprezy przygotować. Czasami będzie to wymagać równie dużych starań jak samo przygotowanie przyjęcia. Można będzie skorzystać czy to z gotowych zaproszeń czy też wybrać jedną z propozycji w sieci i samodzielnie zająć się ich realizacją.

Gotowe zaproszenia urodzinowe

Największy wybór gotowych zaproszeń będzie związany z różnorakimi jubileuszami, które wyprawiane są hucznie, będą to takie uroczystości jak roczek, 18-tka, 30-tka, 40-tka, 50-tka. Nie ma również problemu ze znalezieniem kartek na inne okazje. Do wyboru do koloru, w zależności od tego jakie mamy indywidualne oczekiwania.

Zaproszenia urodzinowe

Można także znaleźć kartki z motywem urodzinowym bez konkretnej cyfry, dlatego na każde urodziny będą się takie kartki sprawdzać. Ceny są także zróżnicowane, najtańsze nie będą droższe niż jeden złotych, natomiast najdroższe, ozdobne mogą kosztować nawet kilkanaście złotych. Wiele zależy od tego jak rozbudowane będzie zaproszenie, jaki techniki plastyczne będą wykorzystywane w trakcie jego przygotowywania.

Zaproszenia do zrobienia samemu – scrapbooking

Jeśli ktoś jest estetycznie kreatywny będzie mógł zająć się wykonywaniem zaproszenia samodzielnie. Takie rozwiązanie sprawi, że stworzone będą niepowtarzalne zaproszenia. Jest duży wybór kolorowych kartoników, dodatków. Jeśli mamy pomysł wystarczy takie elementy zgromadzić już można stworzyć zaproszenie. Można także zajrzeć do sieci, gdzie znajduje się wiele inspirujących propozycji, często będą także opisy jak krok po kroku takie zaproszenie wykonywać. W wielu przypadkach jest to bardzo proste i nawet osoba, która nie ma jakiegoś wielkiego talentu plastycznego powinna sobie z tym poradzić i uda się przygotować atrakcyjne zaproszenia.

Również dzieci będą mogły przygotowywać zaproszenia samodzielnie i warto to zrobić nieco wcześniej. Można nastawić się na wykorzystywanie motywów nawiązujących do ulubionych bajek dziecka. Wyjątkowe kartki z zaproszeniami urodzinowymi na pewno na długo będą zostawać w pamięci dzieci, które je otrzymają. Warto więc zamówić np naklejki z postaciami z bajek i wykorzystać je do robienia zaproszeń.