loader
  • Strona główna
  • Polskie gwiazdy robią furorę w sieci - kogo szukają Polacy?

Polskie gwiazdy robią furorę w sieci - kogo szukają Polacy?

Internet stał się uniwersalnym medium, które sukcesywnie wypiera z rynku tradycyjną prasę i telewizję. Oczywiście sieć jest na razie jedynie alternatywą dla nich - nie zmienia to jednak faktu, że Polacy coraz chętniej i częściej korzystają właśnie z internetu, Przekłada się to na zainteresowanie gwiazdami z naszego rodzimego podwórka w sieci - chętnie sprawdzamy najnowsze plotki, informacje czy dane dotyczące osób z tak zwanego świecznika. Kogo szukamy najczęściej?

Gwiazdy estrady i showmani!

Jedną z najliczniejszych grup polskich gwiazd tworzą muzycy - piosenkarze, instrumentaliści i gwiazdy scen. Jedną z najpopularniejszych jest z pewnością Edyta Górniak, która cieszy się przychylnością i sympatią tysięcy fanów w naszym kraju. Wokalistka znana jest niemal każdemu miłośnikowi polskiej muzyki. Jej profil na Instagramie śledzi obecnie ponad 400 tysięcy osób. Nadal pozostaje ona także w czołówce najczęściej wyszukiwanych w internecie polskich gwiazd. Więcej o Edycie Górniak przeczytać możecie pod linkiem https://pinkwall.pl/edyta-gorniak.

Niezwykłą popularnością cieszą się także celebryci, publicyści i showmani - warto podać tu jako przykład osobę, która idealnie łączy w sobie wszystkie wymienione cechy. Mowa oczywiście o Kubie Wojewódzkim. "Król TVN" od lat pozostaje w czołówce gwiazd z naszego krajowego podwórka. Jego program wciąż cieszy się ogromną popularnością - sam publicysta wciąż potrafi zaskoczyć błyskotliwymi żartami, trafnymi ripostami i sposobem prowadzenia rozmów ze swoimi gośćmi. Na Instagramie śledzi go ponad 1 milion osób. Chcecie dowiedzieć się więcej o jednym z najgorętszych nazwisk polskiego show-biznesu? Więcej informacji znajdziecie pod linkiem https://pinkwall.pl/kuba-wojewodzki