loader
E-kartki z życzeniami

E-kartki z życzeniami

jak wysłać e-kartkę za pomocą SMS?

Internet daje nam bardzo wiele możliwości między innymi na składanie okolicznościowych życzeń. Indywidualną decyzją będzie to czy wybierze się e-mail, wpis na portalu społecznościowym czy tak zwane e-kartki. Kiedyś nie było dostępu do sieci i życzenia składało się albo osobiście albo za pośrednictwem zwykłych kartek pocztowych. Potem również pojawiły się w użyciu telefony, by na odległość nieco bardziej osobiście składać sobie życzenia. Dziś dostęp do sieci sprawił że wysyłanie życzeń można realizować w rożny sposób. Ludzie wiedza jak wysłać e-kartkę z pomocą SMS czy maila z życzeniami. Nie stanowi to już problemu.

Składanie życzeń w sieci

Nie ma w tym nic dziwnego, że za pośrednictwem sieci coraz częściej składamy życzenia. Mamy do tego specjalne aplikacje, strony internetowe, na których są informację jak takie życzenia będzie można wysyłać. Na niektórych stronach w sieci jest także taka opcja, by wysyłać tradycyjna kartkę, która potem dostarczona będzie przez listonosza. Brak czasu i ciągła gonitwa sprawiają, że o wielu okazjach i konieczności złożenia życzeń przypominamy sobie w ostatniej chwili. Wtedy właśnie internet da szanse na złożenie życzeń

Jak złożyć życzenia

Tradycyjnie oraz elektronicznie

Dziś, gdy w sieci coraz więcej osób składa sobie życzenia rzadkością są te, które składają je za pomocą kartek tradycyjnych, które przynosi listonosz. Jakby nie patrzeć zawsze jednak jest to miły gest, który się docenia. Takie życzenia wymagać będą większego wysiłku. Nie tylko będzie trzeba je układać i wpisywać na kartkę. Trzeba też pofatygować się na pocztę i wysłać je. Takie czynności trzeba planować, by przesyłka dotarła na czas do odbiorcy. W przypadku, gdy życzenia składa się elektronicznie będzie tego zachodu dużo mniej.

Dlaczego korzystamy z życzeń przez Internet?

Przede wszystkim to wygodne i sprawdzone rozwiązanie. Aby takie życzenia dotarły na czas nie będzie trzeba mieć żadnego zapasu czasu. Chyba, że będzie się to wiązało z wysłaniem kartki tradycyjnej czy kwiatów to wtedy ten zapas czasu będzie potrzebny. Jeśli natomiast będzie to jedynie wysyłanie kartek e-mail to będzie można zrobić to praktycznie natychmiast.

Jak długo dociera e-mail czy e-kartka?

Wszystko będzie zależeć od tego jak wydajny będzie serwer. Czasami takie informacje docierają w ciągu sekundy od chwili jak będą wysłane, czasami będzie trzeba mieć na to więcej czasu. Niezależnie jednak do tego nie będzie to zajmować kilka dni jak w przypadku tradycyjnych życzeń na kartce. Zazwyczaj będzie to po prostu kwestia kilku minut.