loader

Ranking filmów

1. Do wszystkich chłopców, których kochałam- https://kino.pinbook.pl/komedia/do-wszystkich-chlopcow-ktorych-kochalam-online

Amerykańska komedia romantyczna o perypetiach nieśmiałej dziewczyny Lary. Lara jest nieśmiałą nastolatką, wychowującą się bez matki. Od zawsze cicha, skryta, nigdy nie była w stanie podejść i porozmawiać z chłopakiem, który jej się podobał, zawsze unikała konfrontacji jak tylko się da. Jej sposobem, na chroniczną nieśmiałość było pisanie listów. Wszystkie żale, smutki i zachwyty do kolejnych swoich sympatii opisywała w listach i chowała je w specjalnym pudełku. Oczywiście nigdy ich nie wysłała... Aż pewnego dnia jej młodsza siostra postanowiła to zrobić za nią. Nagle wszyscy chłopcy, którzy kiedyś się jej podobali otrzymują jej listy, a życie Lary całkowicie się zmienia. Czy wśród tych dawnych sympatii odnajdzie się prawdziwa miłość Lary? Czy Lara w końcu zdoła się przełamać i zacznie rozmawiać z innymi? A może któryś z chłopców od zawsze odwzajemniał jej uczucie?

2. Krzysiu, gdzie jesteś?- https://kino.pinbook.pl/animowany/krzysiu-gdzie-jestes-online

Niezwykła kontynuacja przygód Kubusia Puchatka, tym razem w filmowym wydaniu. Historia nie tylko dla dzieci, ale i da dorosłych. Opowieść o trudach dorastania ale i o dorosłości, o tym jak łatwo można zgubić w sobie radość dziecka i zatracić się całkowicie w przygnębiających obowiązkach dnia codziennego. Dorosły Krzyś, to wiecznie pogrążony w pracy mężczyzna. Nie jest ani dobrym ojcem, ani dobrym mężem. Nie ma czasu dla rodziny, najważniejsza dla niego jest praca. Już nie pamięta jak cudowniej spędzał czas z Kubusiem i przyjaciółmi jako dziecko. Aż tu nagle pewnego dnia, w Londynie zjawia się, troszkę już uszkodzony zębem czasu Kubuś Puchatek we własnej osobie. Cóż to za szok dla dorosłego Krzysia, gdy nagle zaczyna do niego mówić wypchany, pluszowy miś! Nagłe odwiedziny odsuwają pracę Krzysia na bok, ponieważ musi on odprowadzić swojego starego przyjaciela do domu. Czy dzięki tej wspólnej podróży Puchatkowi uda się przywrócić radość w Krzysiu? Czy Krzysiowi uda się odbudować relację z rodziną?

3. Jak romantycznie!- https://kino.pinbook.pl/komedia/jak-romantycznie-online

Niecodzienna komedia romantyczna o bohaterce, która... nienawidzi komedii romantycznych! Natalie- główna bohaterka od dziecka miała wpajane przez matkę, że takie historie jak w telewizji nigdy się nie wydarzają, a ona nigdy nie zostanie Pretty Woman, wszyscy mężczyźni są beznadziejni, a coś takiego ja miłość od pierwszego wrażenia nie istnieje. Dlatego też w swoim dorosłym życiu Natalie w miłość nie wierzy, ma niską samoocenę, pozwala się wyzyskiwać w pracy i wiedzie bardzo nudne i schematyczne życie. Pewnego dnia w drodze powrotnej do domu  atakuję ją złodziej, dziewczyna broniąc się uderza się mocno w głowę i zapada w śpiączkę. Po przebudzeniu odkrywa, że jej życie, to jedna wielka komedia romantyczna! nagle wszędzie wokół niej są zakochane pary, mężczyźni obdarowują ją kwiatami, wszyscy wokół śpiewają romantyczne duety, a ona sama staje się częścią układów tanecznych. Obok niej pojawia się też idealny, przystojny mężczyzna, który non stop o nią zabiega! Czy komedie romantyczne na prawdę nie mogą się znaleźć w rzeczywistości? Czy rzeczywiście są takie złe? Może jednak Natalie zmieni zdanie?